آتما،

هر انسانی با مدیریت خاص و تعیین شده پا به جهان میگذارد و برای بر آورده ساختن این ماموریت خاص و متمایز را برای دیگران قابل دسترسی کند. تا همه انسانها از ان بهره ببرند و استفاده کنند.
هلدینگ جهانی آتما هم یکی از عناصر اصلی در مأموریت الهی انسان در جهان است. که سید حسین حیدری، آن رابه خوبی انجام داده است. با بیش از ۱۵سال سابقه در شبکه های بازاریابی شبکه ای و کارکردن و یادگیری در این شبکه های اهرمی شرکتی را بنیان نهاده ایم که برای رسیدن به استقلال مالی که هدف اصلی آن ایجاد تغییر در رفتار مردم است. به طوری که هم منغعت خودشان و هم جامعه را بر داشته باشد. زیرا که بزرگترین هدف آموزش نگرش و مسئولیت پذیری کار آفرینی و تولید آن آموزش ایده ورزی آموزش مدیریت / سرمایه و ریسک کمک و تشویق به چند تجارتی ، همدلی و تعاون ، تغییر و رشد شخصی برای خود و دیگران، تولید ثروت عمومی حمایت از تولید و خدمات ملی را برای اجتماع در پی دارد.
ما یک استارتاپ هستیم! در کسب و کار نوپا یا همان استارتاپ و ویژگیهای زیر مد نظر است.کسب و کاری که مبتنی بر تکنولوژی نوین و فن آوری اطلاعات باشد.کسب و کاری که خانگی باشد. کسب و کاری که در بازار تحول ایجاد کند.
در یک جمله ، ساخت جامعه ای ثروتمند با خلق یک حرفه مستقل برای هر فرد است

آتما،

به نام آنکه درمن دمید و مرا اشرف مخلوقاتش خواند دریاب که از روح جدا خواهی رفت درپرده اسرار فنا خواهی رفت می نوش می نوش که ندانی زکجا آمده ای.
خوش باش که ندانی به کجا خواهی رفت طبیعی است که مثتاق ، آیت جلیله کل نفس ذاعقه الموت.
همگی از نوشیدن شربت مرگ ناگزیر دیر یا زود باید جملگی این عالم فنا و زندگی موقتی را به درود گفته به عالم بقا و جاودانی رخت سفر ببندیم پس فراهم آوردن توشعه آخرت وسعادت ابدی از برای آن عالم هرکسی را به قدر رو مقدور لازم و ضرور است .بدیعی است که بهترین توشعه آن جهان نیکوترین یادگاری این جهان همانا گذاشتن اثر عالم المنفعه و مستمری در میان برادران دینی می باشد تا ابنای وطن واخوان اسلامی از آن استفاده نمایند و صاحبش را به ذکر خیر یاد کنند بنابر آن این بنده عاجز نیز به فکر گذاشتن اثری افتاده قرار دادم که برای تنویر افکار و تخریب اخلاق هموطنان گرامی برای افزودن حس ملی وطنی و محبت دینی و اسلامی ایشان خدمتی کنم و در این باره کتب مفیده و آثار مهمه را به دست آورده آنها را تبع و ترجمه و در میان برادران دینی خود نشر گردانم و در این ضمن هموطنان گرامی را از مضرات و نتایج خیمه اختلاف و نفاق آگاه نموده ایشان را به جبروت متین اتفاق و اتحاد دعوت کنم چنانکه حضرت رسول فرمود المومن یالف و یولف ولا یولف و خیرالناس انفعهم للناس مومن کسیست که هم به خود رحم کند هم به دیگران ، و بهترین مردم کسیست که بیشتر به مردم نفی، فایده برساند.
اینکه به توفیقات خداوندی و تایدات سبحانی برای اجرای این مقصد خود پرداخته . هنگام فعالیت ۱۵ سال عمر خویش ، به جهت معالجه و مداوای کسب و کارهای فضای مجازی که حاوی مطالب فوق بوده از غرب تا شرق ،ترک و فارس به واسطه مترجمان ،متخصص بر زبان فارسی مترجمه گردانیم . از جمله آن کتابها ترجمه شده ، اتما این سیستم مبارک را ، برای اصحاب کرم که طریق زندگانی رسول اکرم نبی مکرمه رفتار جان نثارانه اصحاب او با حضرت رسول و معامله عادلانه و مرحمت کارانه یشان را با مردمان و خدمات برجسته و درخشانشان در راه اعطلای دین و نشر اسلام بیان میکند. طبع آن را به سایر کتب و رسایل تقدیم داشتم. تا برادران اسلامی و هموطنان گرامی، رفتار و کردار آن بزرگواران را سرمشق خود قرار داده در خصوص اهدای وضایف دین پروری و ملت پرستی و وطن خواهی به ایشان اقدام نمایند چنانکه رسول اکرم جد بزرگوارمان فرمودند اصحابی کل النجوم به ایهم اقدتیتم احدتیتم ،یعنی اصحاب من همچون ستارگانند به هر کدام ایشان اقدا نمایید هدایت خواهید یافت . از درگاه قادر متعال در خواست رجا می نمایم که چنانکه به تأسیس این هلدینگ جهانی اتما بنده را موفق نمود همچنان بر طبع و نشر آن هم بنده عاجز را کامیاب و نایب فرماید و حیاط باقی مرا نیز در نشر و ترویج علم و معارف مطلوب سازد . آمین یا رب العالمین
از کاربران و دوستان عزیز امید رجا مینمایم که پس از فوت من روح مرا به دعای خیر یاد نموده و از خدای لایزال امورزش گناهانم را طلب کنند . انشالله تعالی عادینه بر همه شما زیبا

نماد الکترونیک سامانه آتما: